قوانین


۱ - آی آر کش پی از ارائه خدمات به اشخاص با هویت پنهان معذور است.

۲ - هرگونه تخلف از سوی کاربر اعم از استفاده از حساب های هکی، مشخص نبودن منبع پول، پولشویی و… به منزله فریب سایت آی آر کش پی بوده، و آی آر کش پی این حق را برای خود محفوظ میدارد تا نسبت به معلق نمودن حساب کاربری شخص خاطی اقدام نماید و تمامی اطلاعات هویتی فرد خاطی را به مراجع ذیصلاح اطلاع خواهد داد.

۳ - واریز وجه به حساب سایت توسط شخص ثالث طبق قوانین بانک مرکزی ممنوع میباشد، لذا واریز کننده وجه ریالی و درخواست کننده سفارش باید یکسان باشند. معادل ریالی در هنگام واریز وجه به حساب سایت باید از حساب شخص متقاضی (کاربر عضو و احراز شده در سایت) حواله شود و در صورت نقدی بودن وجه واریزی، نام واریزکننده با نام کاربری احراز شده مطابقت داشته باشد. بدیهی است در غیر این صورت به درخواست حواله مذکور ترتیب اثر داده نخواهد شد.

۴ – در صورت احراز استفاده شخص ثالث از حساب کاربری، حساب کاربری مسدود خواهد شد و تمامی عواقب ناشی از این عمل متوجه کاربر خواهد بود.

۵ – آی آر کش پی هیچ گونه مسئولیتی در خصوص ثبت نادرست حساب گیرنده وجوه ریالی و ارزی از سوی کاربر را نمی پذیرد و تمامی خسارات ناشی از این اشتباه بر عهده کاربر می باشد.

۶ – مسئولیت استفاده درست از محصولات خریداری شده بر عهده کاربر می باشد و آی آر کش پی هیچگونه مسئولیتی در خصوص عواقب استفاده نادرست از محصولات ارزی را پذیرا نمی باشد.

۷ – خدمات ارائه شده توسط آی آر کش پی مستقل از هر گروه و سازمان می باشد.

۸ - ثبت نام و ثبت سفارش در آی آر کش پی به منزله ی تایید کتبی و امضای قوانین و مقررات آی آر کش پی میباشد و هیچگونه عذر و بهانه ی بعدی از سوی کاربر برای آی آر کش پی قابل قبول نخواهد بود.

about about about about
about

Secure connection

تمامی حقوق این سایت متعلق به شرکت

ShabTech LTD

است.

CopyRight © 2016-2021 All Rights Reserved.